VIVAX
ISO 9001
image

Prywatna Poradnia Ginekologiczna

Poradnia ginekologiczna VIVAX to miejsce, w którym kobiety mogą liczyć na kompleksową diagnostykę, również diagnostykę prenatalną i leczenie z zakresu ginekologii i położnictwa. W Naszej Poradni oferujemy prywatne usługi również w ramach pakietów medycznych (COMPENSA, ENEL-MED, LUX-MED, MEDICOVER, POLMED, PZU i UNIMEDI).

Nasz zespół tworzą:

Dr. hab. n. med. Krzysztof Katulski – Ginekolog-położnik, Endokrynolog

Znany i ceniony ekspert w dziedzinie ginekologii, położnictwa i endokrynologii ginekologicznej. Jako adiunkt Kliniki  Ginekologii Operacyjnej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, dr Katulski przynosi do Gniezna swoje ogromne doświadczenie i wiedzę.

Jego obszar działania obejmuje szeroki zakres  zagadnień, od diagnostyki i leczenia zaburzeń dojrzewania u dziewcząt,  po opiekę nad kobietami w okresie menopauzy. Specjalista zajmuje się także dolegliwościami związanymi z cyklem  miesiączkowym, w tym nieregularnymi miesiączkami, bolesnymi krwawieniami, a także zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Ponadto, dr Katulski skupia się na problemach hormonalnych, takich jak nadmierne owłosienie, trądzik czy otyłość u kobiet w różnym wieku. Zajmuje się również leczeniem niepłodności, jak i zaburzeń płodności u mężczyzn.

Warto również podkreślić, że dr Krzysztof Katulski kładzie szczególny nacisk na profilaktykę poronień, przedwczesnych porodów oraz powikłań mogących wystąpić w trakcie ciąży. Zajmuje się także ciążami powikłanymi, w szczególności cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym (zarówno utrwalonym jak i indukowanym ciążą), zaburzeniami wzrastania wewnątrzmacicznego płodu oraz zaburzeniami czynności i tarczycy.

Dr n. med. Marcin Rajewski – Ginekolog-położnik

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, to kolejny znakomity specjalista w zespole. Pochodzi z rodziny lekarskiej o wielopokoleniowej tradycji. Od zakończenia studiów do chwili obecnej pracuje w największym w Polsce wysokospecjalistycznym szpitalu ginekologiczno-położniczym w Poznaniu w Klinice Rozdrodczości. Dyżuruje również w Szpitalu Pomnika Chrztu Polski w Gnieźnie. Aby lepiej zrozumieć problemy pacjentek i móc skutecznie im pomagać, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach, kursach praktycznych oraz konferencjach w kraju i za granicą. Szczególnie interesuje się diagnostyką i leczeniem  niepłodności, diagnostyka prenatalną, prowadzenie ciąży wraz z opieką okołoporodową, endoskopią oraz chirurgią „otwartą” w ginekologii.

Lek. med. Beata Rajewska

Lekarka w trakcie specjalizacji położnictwa i ginekologii, ukończyła studia medyczne z listem gratulacyjnym na Uniwersytecie im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jej obszar działania obejmuje badania naukowe nad cukrzycą ciążową oraz diagnostykę i leczenie różnych schorzeń ginekologicznych. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w  kursach z zakresu położnictwa, ginekologii i diagnostyki prenatalnej. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Lek. med. Szymon Staniszewski

Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Lekarz w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, obecnie odbywający szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym wSzpitalu Pomnik Chrztu Polski w Gnieźnie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach z zakresu położnictwa, ginekologii i ultrasonografii.

Nowa Jakość Opieki Ginekologicznej

Poradnia Ginekologiczna VIVAX, to miejsce, w którym Pacjentki mogą liczyć na indywidualne podejście do swojego zdrowia, najnowsze metody diagnostyczne oraz innowacyjne podejście do leczenia. To także przyjazna atmosfera i profesjonalizm, które sprawiają, że każda kobieta czuje się u Nas komfortowo i pewnie.

Nieważne, czy potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu problemów ginekologicznych, opieki w trakcie ciąży, czy konsultacji endokrynologicznej, Poradnia Ginekologiczna VIVAX to miejsce, w którym Twoje zdrowie jest najważniejsze!

Jeśli szukasz specjalistycznej opieki ginekologicznej w Gnieźnie, teraz masz  doskonałą opcję. Zarezerwuj wizytę poprzez rejestrację online LekarzeBezKolejki.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 61 424 38 38, należy wybrać temat rozmowy: 3 – pozostałe poradnie specjalistyczne.

REJESTRACJA ONLINE

RATY

NASZE PLACÓWKI

GNIEZNO ul.Podkomorska 4
ul. Podkomorska 4, 62-200 Gniezno
GNIEZNO Witkowska 53
ul. Witkowska 53, 62-200 Gniezno
CZERNIEJEWO
ul. Pałacowa 40, 62-250 Czerniejewo

Szukaj na stronie